24.09.2015

Szkolenie z upięć Natura jest Kobietą - Akademia Organics Beauty

Zapraszam na warsztaty, które odbędą  się 11.10.2015 roku w Warszawie, które mam przyjemność poprowadzić w ramach Akademii Organics Beauty .

TYTUŁ SZKOLENIA: Natura jest kobietą
CEL SZKOLENIA (korzyści):  Warsztaty skierowane są do wszystkich tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności z zakresu stylizacji włosów (fryzury ślubne i okazjonalne) dla wizażystów, fryzjerów, uczniów szkół wizażu i fryzjerstwa, osób indywidualnych. Na warsztatach zapoznasz się z najnowszymi trendami upinania i stylizacji włosów (styl boho, warkocze) w eko- stylu.
NABYTE KWALIFIKACJE: Uczestnicy szkolenia zdobędą umiejętność zaplatania i upinania włosów zgodnie z najnowszymi trendami.

Warsztaty Akademia Organics Beauty

PROGRAM:
1. Poznaj sekret naturalnej kobiecości
- ekologiczne kosmetyki do stylizacji 

2. Pokaz 4 fryzur
- kilka bardzo przydatnych wskazówek ułatwiających prace i gwarantujących sukces

3. Praca Uczestników

SYLWETKA PROWADZĄCEGO: Weronika Słupek – fryzjer – stylista, trycholog kosmetyczny,  instruktor stylizacji włosów, ekspert stylizacji włosów w programie Twój Puls – Telewizja Puls, autorka bloga fryzjeris.pl. Jej prace można zobaczyć również w dwumiesięczniku Fryzury (dawniej Your Hair). Ekspert w magazynie Grazia oraz Esquire. Uczestniczka wielu projektów artystycznych.

TYP SZKOLENIA: Warsztaty. 
CZAS TRWANIA: ok 6 h
MIEJSCE: wskazane przez Organizatora – Warszawa, Bielany
CENA: 370 PLN/osoba

Akademia Organics Beauty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz