2.01.2014

Lokówka i lokówko-prostownica firmy Babyliss

Hej, 

dziś chciałabym Wam przedstawić dwa sprzęty jakie udało mi się kupić na poświątecznej promocji w Tk maxx. Pokażę Wam ich zdjęcia z krótkim opisem a w kolejnych postach pokażę co z nimi można faktycznie zrobić. 

Prostownica parowa z generatorem jonów firmy Babyliss ST95E. Posiada 5 - stopniową regulację temperatury, wbudowany generator jonów ujemnych, funkcję tworzenia pary, by prostować bardzo oporne włosy. Dla ułatwienie posiada również chowany grzebień rozczesujący wysuwany do 2 poziomów. Płytki o szerokości 38 mm.
Udało mi się ją zakupić za 90 zł czyli bardzo, bardzo tanio. Takiej ceny nie znajdziecie nawet na allegro.

 Do widocznego na zdjęciu plastikowego pojemniczka wlewa się wodę.


Teraz drugi sprzęt firmy Babyliss ST290E. Urządzenieniem tym wyprosujemy, podkręcimy i zakręcimy włosy. Jena z płytek ma wkład, który po przełączeniu przycisku kręci się wokół własnej osi. Dzięki niemu włos ma być jeszcze bardziej wygładzony i błyczczący. Płytki są ceramiczne z satynową powłoką Sublim Touch. Wkładany cylinder łatwo utrzymać w czystości. Posiada również grzebyki, które ułatwiają prace z włosami podczas obrotu urządzenia. Dzięki nim włosy nie uciekają nam z płytek grzewczych. Prostownico - lokówka wydaje się być bardzo ciekawa, zobaczymy jak w praktyce się sprawdzi.
Sprzęt ten udało mi się kupić za 100 zł. Również jest to cena nieosiągalna na allegro. Pozdrawiam 

Weronika

5 komentarzy:

 1. ja loki wole robić naturalnie ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny sprzęt i te ceny!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ceny są rewelacyjne. Sprzęt też wygląda solidnie i ciekawe. Od jutra będę go testować :-)

   Usuń
 3. No no zazdroszczę jakie ceny:)

  OdpowiedzUsuń