22.04.2015

Jak szybko zrobić proste upięcie / koczek

Poniżej znajduję się link do mojego wystąpienia w programie Twój Puls a w nim prosty sposób na koczek -)


6 komentarzy:

 1. Czy będziesz częściej pojawiała się w Pulsie ? Bardzo mi się podobają Twoje fryzury, ale niestety czasem ze zdjęć nie umiem wywnioskować jak daną fryzurkę stworzyć, wiadomo, że taki pokaz to coś zupełnie innego. A może na blogu mogłabyś umieszczać takie instruktażowe filmiki? Gratuluję występu, pozdrowionka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć :) Czytam Twojego bloga od dluzszego już czasu i czasami się udzielam w komentarzach, może niezbyt często, ale po przeczytaniu tego wpisu mam ochotę Ci powiedziec, ze masz naprawdę wielki talent do pisania :) A to się nie zdarza zbyt często, na pewno przynosi Ci on wiele dumy, prawda? :) Ja bym był dumny z takiego talentu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooo własnie, podpinam się pod post Kasi. Też bardzo chętnie bym widziala na blogu instruktażowe filmiki pokazujące krok po kroku jak zrobić proste fryzury. Bo faktycznie, ze zdjęć to nie zawsze można wysnioskowąc jak coś zrobić. I też jestem ciekawa, czy będziesz się pojawiać częściej w tym programie? Chętnie obejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo własnie, podpinam się pod post Kasi. Też bardzo chętnie bym widziala na blogu instruktażowe filmiki pokazujące krok po kroku jak zrobić proste fryzury. Bo faktycznie, ze zdjęć to nie zawsze można wysnioskowąc jak coś zrobić. I też jestem ciekawa, czy będziesz się pojawiać częściej w tym programie? Chętnie obejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam ja się tak patrzę nie raz ile kobiety muszą się natrudzić, żeby wyglądać olśniewająco. Tu koczek tam szminka jaką tu dobrać i reszty nie będę wymieniał, ponieważ musiałbym długo wymieniać przynajmniej z tydzień. Podziwiam was za to, ponieważ mimo, że jestem mężczyzną to naprawdę uważam, że kobiety są bardziej ogarnięte niż my faceci. Pozdrawiam was ciepło i trzymajcie się.

  OdpowiedzUsuń