21.04.2013

Fryzury gwiazd - Selena Gomez - tutorial

Kochani witam ponownie dzisiejszego, pięknego dnia :-)

 Analizując Wasze potrzeby wpadłam na pomysł przedstawiania fryzur gwiazd i gwiazdeczek bo często są one świetną inspiracją.

Na sam początek coś bardzo lekkiego - Selena Gomez i jej letnia, pełna lekkości i dziewczęcego blasku fryzura, która zdecydowanie nadaje się na wieczorne spacery, randkę i większe wyjście. Myslę, że jest ona jednym z wyznaczników lata i wakacji :-).
Lekkie fale sprawdzą się szczególnie u osób z mocnymi rysami twarzy. Miękkość i lekkość fryzury spowoduję ich załagodzenie. Selena ma na koronie włosy zaplecione w warkocz i uniesione, to spowodowało optyczne wydłużenie jej twarzy, która jest dość okrągła.Poniżej przedstawiam tutorial i zapraszam do czesania :-)

Wydzielamy na koronie pas włosów od jednej do drugiej krawędzi czoła. Włosy delikatnie zakręcamy na lokówkę lub prostownicę. Włosy po boku tapirujemy.


Z włosów u góry pleciemy warkocz, którego następnie przypinamy i poluźniamy.

Pozdrawiam

Weronika

10 komentarzy:

 1. Super! Poszukuję fryzur dodających objętości, oto jedna z nich! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idealnie będzie jak po wysuszeniu jeszcze nawinie się włosy na grube wałki na minimum 20 min a później się zakręci długości grubą lokówką. To taka z jedna z kilku możliwości na uzyskanie objętości do tej fryzury.

   Usuń
 2. Świetna jest ta fryzura :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna :).
  Lekka i wiosenna

  OdpowiedzUsuń