8.08.2013

Jak się uczesać gdy mam prostą grzywkę? Zdjęcia


Cześć,

pytałyście mnie o propozycję uczesania z prostą grzywką. Krąży opinia, że dla prostej grzywki nie ma zbyt wielu fajnych fryzur oprócz prostych włosów. Poniższe zdjęcia gwiazd mam nadzieję, że ją obalą.
Grzywkę ściętą na prosto można nosić na różne sposoby. Może być całkiem gładka, może być lekko zwichrowana, może rozchodzić się na boki lub cały swój ciężar przenieść na jeden z boków.


Artystyczny koczek ozdobiony kwiatem i potarganą przez wiatr grzywką jest bardzo romantyczny. Wystarczy włosy związać w wysoki kucyk i owinąć je wokół niego. Grzywkę podwinąć na okrągłej szczotce i delikatnie potargać.


Tu mamy propozycje prostych włosów ale z delikatnie podpiętymi do tyłu pasmami.


U Taylor mamy modną długą, prostą grzywkę. Warkocz jest zapleciony z włosów z jednego boku i przełożony na drugi.


Niżej nad całością góruje duży kok. Może nie koniecznie musi być aż tak masywny ale z pewnością jest dobrą inspiracją. Szczególnie podoba mi się ten pas z włosów u podstawy koka.


U Jennifer mamy piękny kok, w którym jestem zakochana :-). Grzywka delikatnie rozchodząca się na boki i włosy okalające twarz są świetnym dopełnieniem.


Kolejna propozycja Nicole, tym razem bardziej swobodna.


Keira zaprezentowała włosy zakręcone i delikatnie podpięte na jedną stronę, co jest również ciekawą propozycją i inspiracją do tworzenia swoich fryzur.A na koniec delikatny splot samej grzywki, który bardzo może nas odmienić.Pozdrawiam 

Weronika

6 komentarzy:

 1. Prawie całe moje życie nosiłam grzywkę i pamiętam, że ciężko mi było się uczesać, żeby wyglądać w miarę sensownie;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja prawie całe życie jej nie miałam ;/ i wiem jedno, że w grzywce wyglądam lepiej i bez prostownicy ani rusz :P

   Usuń
 2. o dziękuje Ci bardzo w końcu coś mogę w sobie zmienić:)
  jeszcze raz dziękuje:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :-):-) jak coś ciekawego jeszcze wpadnie mi w oko to zaprezentuje.

   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Jak jest tak gorąco jak u nas przez ostatnie pare dni to oczywiście lepiej nosić włosy upięte. Jeśli grzywka nie jest zbyt krótka to i ją spokojnie na takie wysokie temperatury upniemy. Teraz wszystko zależy od Ciebie. :-):-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze podobały mi się takie proste grzywki, niestety los obdarował mnie cienkimi puszącymi się włosami i eksperymenty z grzywką zakończyły się tragicznie ;)

  OdpowiedzUsuń